Megalakulásunk dátuma 2021. december 06. A kezdetek viszont több évtizedes múltra tekintenek vissza, lásd történetek.

Alapítványunk egy Heves megyei kis faluban, Feldebrőn működik. Mentett lakóinkról itt találsz részleteket. Családias környezetben, itt élő minden cicát sajátomnak tekintek. Elsősorban a biztonságra törekszem, hogy életük végéig kényelemben, szeretetben élhessenek.

Ezért nálunk nem az örökbeadás kerül fókuszba. Mások által mentett, ideiglenesen befogadott cicáink örökbeadásáról az eredeti állatmentő dönt. Az ő feltételeiknek kell megfelelni és később is felé tartozik elszámolással az örökbefogadó.

Partner oldalunkon megjelenő gazdi kereső cicák nem az alapítványunk tagjai. Felületünkön lehetőséget adunk a hirdetésre, de mindig az adott hirdetővel kell megszervezni a gazdára találás eseményeit. A különböző szervezetek, magánszemélyek örökbeadási feltételeiért a macska honfoglaló alapítvány nem vállal felelősséget.
Nálunk lakó cicáink zöme csak virtuálisan fogadhatóak örökbe.

Külön felhívjuk a figyelmet a partner oldalon található, ténylegesen örökbefogadható, gazdikereső cicákra.