Alapítványunk megalakulása elött is komoly felújításokat sikerült kivitelezni, amik mind a cicák kényelmét, biztonságát szolgálták lásd, archivum bejegyzések.

Ezeket a munkálatokat kivétel nélkül a fiam jövedelméből finanszíroztuk. Nem voltak rendszeres támogatóink. Az alkalmi adományokat javarészt orvosra költöttük például ivartalanításra.

2022 februárjában két pályázatot adtunk be, az első egy banki kezdeményezés. A második pályázatunk izgalmas nagy kaland, egy bővítésről szól, hogy több cicát tudjunk befogadni, elkülönítve, de nagy területi szabadsággal ellátva. Ennek elbírálási határideje 60 nap.

Ebből, illetve támogatóink segítségével az alábbi projekteket szeretnénk megvalósítani (a címszavakra kattintva olvashatóak bővebben).

Pince

Istálló bontása

Új épületrész

-Biztonsági kamera rendszer kialakítása