Egy hatalmas tereprendezés keretében a cicáknak új kifutójuk, fedett, fűthető épületrendszerük lehet.

Jelenleg ezt 70 négyzetméteresre tervezzük, de bővítenénk majd 200nm-re. Persze remélem, hogy kapunk állami támogatást, de azzal is számolnunk kell, hogy kimaradunk az idei, állatvédelem számára elkülönített alapból. Így továbbra is rátok számíthatnak majd azok az elárvult befogadásra váró főleg nem egészséges és nem tökéletes cicák, akiknek még nélkülözniük kell és sorsuk valahol meg van pecsételve.

Rengetek segélykérőnknek helyre lenne szüksége, átmeneti vagy tartós jelleggel. Ehhez tudna alapítványunk segítő kezet nyújtani, ha az újonnan érkezőket el tudnánk szeparálni az itt lakóktól. Célunk, hogy FELV, FEV, FEP+ cicáknak se kelljen nemet mondanunk. Így esélyt adhatnánk nekik is a biztonságos, nyugalmas életre és a megfelelő orvosi ellátásra.

Ehhez hátteret a fővárosban müködő Pegi-Vet orvosi rendelő nyújt élén Dr. Pelbát József.