Macska Honfoglaló Alapítvány - Erik

Erik egy kutyaólban látta meg a napvilágot. Illetve majdnem nem látta meg, órákon múlott az élete. Testvéreivel a köldökzsinórba gabalyodva moccanni sem tudott, várta a megváltó halált. Anyukája érezte, hogy nagy baj van ezért nyávogva könyörgött segítségért. Így találtam a szomszédunk kertjében a kis halomra. Sajnos Erik tesói menthetetlenek voltak. Neki szerencséje volt mert csak az egyik mellső mancsa esett fogságba. A szorítás hatására a lába eldeformálódott, de mára ez őt nem zavarja hiszen így tanult meg járni. Négy kilogrammos ivartalanított kedves kandúrrá cseperedett nálam mert mamijával együtt örökbefogadtam.

Később részletesen lesznek leírások minden cicánkról külön külön ahogy időnk engedi, de ez még feltöltés alatt van.